ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רכישת המוצרים מתבצעת דרך אתר חיצוני. המחירים, המלאי וטיב המוצר באחריות המוכר.

אביזרים למסיבת גילוי מין העובר

מסיבה לגילוי מין העובר הידועה יותר בתור Gender reveal party היא טרנד אמריקאי שהגיע לאחרונה גם לישראל. את המסיבה עורכים בזמן ההריון והרעיון הוא בעצם מסיבה שבה מגלים להורים ולאורחים מה מין העובר שעתיד להוולד, בדרך יצירתית. 

מה צריך בשביל מסיבת גילוי מין העובר?

כאשר מבצעים את האולטרסאונד שבו מגלים את מין העובר, אפשר לבקש ממי שמבצע אותו לא לגלות לנו אלא לכתוב את התשובה במעטפה סגורה. את המעטפה נמסור לחבר או בן משפחה והוא ידאג שנגלה את התשובה רק במסיבה עצמה.

לאחר מכן, רוכשים בלון בהתאם למין. הבלון יכיל קונפטי וורוד או כחול בהתאם ומכיוון שזה בלון שחור אטום, נגלה את התשובה רק כאשר נפוצץ אותו במסיבה. מעבר לזה ניתן לרכוש גם אביזרים שונים המגיעים בעיצוב של “חצי חצי” שלא יגלו את המין עד רגע פיצוץ הבלון.

עוגה לגילוי מגדר העובר ועוד דרכים לחגוג את המאורע

במקרים מסויימים בארצות הברית משתמשים במסיבה באמצעים מוגזמים כמו זיקוקים ופיצוצים שונים המשחררים עשן בהתאם למין העובר. למעשה, באחד המקרים אף הייתה שריפה ענקית כתוצאה מזה.

במקום זה, ניתן לבחור דווקא בעוגה.

מבקשים מקונדיטוריה להכין עוגה בצבע ניטרלי כלפי חוץ, שבתוכה קיים מילוי בצבע המתאים למגדר העובר. ברגע החשיפה, חותכים את העוגה ומגלים.

מחפשים גם רשימת ציוד לתינוק?

כסא אוכל לתינוק

איך בוחרים כסא אוכל לתינוק שלב הטעימות הולך ומתקרב והגיע הזמן לבחור כסא אוכל לתינוק שלנו. גם כאן, כמו בכל מוצר אחר לתינוקות אנחנו רוצים

להמשך קריאה »

כדור פיזיו

כדור פיזיו אחד האביזרים השימושיים להריון, לידה ולתקופה שאחריה, הוא כדור פיזיו. מדובר בעצם בכדור גומי גדול המגיע בגדלים וצבעים שונים, המשמש להקלה על כאבי

להמשך קריאה »