ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רכישת המוצרים מתבצעת דרך אתר חיצוני. המחירים, המלאי וטיב המוצר באחריות המוכר.

אביזרים למסיבת גילוי מין העובר

מסיבה לגילוי מין העובר הידועה יותר בתור Gender reveal party היא טרנד אמריקאי שהגיע לאחרונה גם לישראל. את המסיבה עורכים בזמן ההריון והרעיון הוא בעצם מסיבה שבה מגלים להורים ולאורחים מה מין העובר שעתיד להוולד, בדרך יצירתית. 

מה צריך בשביל מסיבת גילוי מין העובר?

כאשר מבצעים את האולטרסאונד שבו מגלים את מין העובר, אפשר לבקש ממי שמבצע אותו לא לגלות לנו אלא לכתוב את התשובה במעטפה סגורה. את המעטפה נמסור לחבר או בן משפחה והוא ידאג שנגלה את התשובה רק במסיבה עצמה.

לאחר מכן, רוכשים בלון בהתאם למין. הבלון יכיל קונפטי וורוד או כחול בהתאם ומכיוון שזה בלון שחור אטום, נגלה את התשובה רק כאשר נפוצץ אותו במסיבה. מעבר לזה ניתן לרכוש גם אביזרים שונים המגיעים בעיצוב של “חצי חצי” שלא יגלו את המין עד רגע פיצוץ הבלון.

עוגה לגילוי מגדר העובר ועוד דרכים לחגוג את המאורע

במקרים מסויימים בארצות הברית משתמשים במסיבה באמצעים מוגזמים כמו זיקוקים ופיצוצים שונים המשחררים עשן בהתאם למין העובר. למעשה, באחד המקרים אף הייתה שריפה ענקית כתוצאה מזה.

במקום זה, ניתן לבחור דווקא בעוגה.

מבקשים מקונדיטוריה להכין עוגה בצבע ניטרלי כלפי חוץ, שבתוכה קיים מילוי בצבע המתאים למגדר העובר. ברגע החשיפה, חותכים את העוגה ומגלים.

מחפשים גם רשימת ציוד לתינוק?

שבועות הריון

שבוע 29 להריון

בשבוע 29 (ואף כמה שבועות קודם) מומלץ להתחיל לספור את תנועות העובר במהלך היום. ריבוי תנועות או מיעוט תנועות באופן משמעותי הוא סיבה להתייעצות במוקד.

להמשך קריאה »
מתנה לגיל 4
ילדים

מתנה לגיל 4

יום ההולדת הולך ומתקרב. הגיע הזמן לבחור מתנה לגיל 4. גיל ארבע הוא פשוט נפלא והמשחק בגיל הזה כבר מאד מפותח ומגוון. ריכזנו כמה רעיונות למתנה לגיל הזה.

להמשך קריאה »