ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רכישת המוצרים מתבצעת דרך אתר חיצוני. המחירים, המלאי וטיב המוצר באחריות המוכר.

פתרון לפתיחת לינקים שלא נפתחים במובייל באתר עליאקספרס

עליאקספרס הוא אתר פופולארי ואהוב על רבים להזמנת מוצרים מכל התחומים. החל ממוצרי תינוקות , מוצרי מטבח ועד למוצרי חשמל שונים. לאחרונה קיימת בעית בפתיחת לינקים מהאתר בגרסת המובייל (בטלפון הסלולארי). נציג כאן פתרון לפתיחת לינקים שלא נפתחים במובייל באתר עליאקספרס.

מה לעשות כאשר לינק מעליאקספרס לא נפתח בטלפון?

פתרון פשוט הוא להוריד את האפליקציה של עליאקספרס וכל הלינקים ייפתחו דרכה באופן אוטומטי.

להורדה

אם בכל זאת מעדיפים לפתוח בדפדפן, כאשר נכנסים ללינק של עליאקספרס והוא לא נפתח במובייל (מתקבל דף שגיאה), יש לבצע את השלבים הבאים:

1. להקיש על שלוש הנקודות שנמצאות בצד העליון של המסך (צד שמאל או ימין, תלוי בהגדרת השפה) לפתיחת התפריט.

2. להקיש על הריבוע שנמצא ליד הכיתוב Desktop Site (או “לגרסה במחשב”) כך שיהיה מסומן בו V.

כעת ניתן לראות את התוכן.

אפשר לראות את השלבים גם בסרטון הבא:

פתרון לפתיחת לינקים באתר עליאקספרס

 

איך פותרים את הבעיה של פתיחת לינקים מהמובייל בעלי אקספרס?

הפתרון שקיים כרגע הוא הפתרון הנ”ל בלבד. הסיבה לכך שהתקלה הזו מתרחשת היא עקב ההוספה האוטומטית של הקידמות he (Hebrew) ללינק. כך בעצם נוצר באופן אוטומטי לינק שלא יכול להפתח. נראה שכרגע החברה לא פתרה את הבעיה באופן גורף ולכן יש להכנס ללינקים באופן עקיף, או כמובן באמצעות האפליקציה.

לוגו עליאקספרס הוא אתר פופולארי ואהוב על רבים להזמנת מוצרים מכל התחומים. החל ממוצרי תינוקות , מוצרי מטבח ועד למוצרי חשמל שונים. לאחרונה קיימת בעית בפתיחת לינקים מהאתר בגרסת המובייל (בטלפון הסלולארי). נציג כאן פתרון לפתיחת לינקים שלא נפתחים במובייל באתר עליאקספרס.

אין ספק שעליאקספרס הוא אחד האתרים המשתלמים והנוחים ביותר להזמנת מוצרים במחירים משתלמים. ריכזנו בשבילכם כמה המלצות למוצרים שאהבנו במיוחד.

אביזרים לעגלה

אביזרים לעגלה קיים מגוון ענק של אביזרים לעגלה. מוצרים המשדרגים את נוחות השימוש בעגלה, כמו תיק לעגלה, את הנוחות של התינוק וכמובן מוצרי עיצוב לעגלה.

להמשך קריאה »

מגדל למידה

מגדל למידה הוא אביזר התופס פופלאריות רבה בשנים האחרונות. מדובר בעצם בשרפרף בעל דפנות המגינות על הילד מנפילה ומאפשרות לו לעמוד בצורה בטיחותית על יד משטחים גבוהים, כמו שיש או אי בישול. המטרה של המגדל היא לתת לילד אפשרות לעמוד לצד המבוגרים בזמן שהם מבשלים וכך לקחת חלק פעיל בבישול, מה שמקנה לילד תחושת בגרות ועצמאות.

להמשך קריאה »