ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רכישת המוצרים מתבצעת דרך אתר חיצוני. המחירים, המלאי וטיב המוצר באחריות המוכר.

פתרון לפתיחת לינקים שלא נפתחים במובייל באתר עליאקספרס

עליאקספרס הוא אתר פופולארי ואהוב על רבים להזמנת מוצרים מכל התחומים. החל ממוצרי תינוקות , מוצרי מטבח ועד למוצרי חשמל שונים. לאחרונה קיימת בעית בפתיחת לינקים מהאתר בגרסת המובייל (בטלפון הסלולארי). נציג כאן פתרון לפתיחת לינקים שלא נפתחים במובייל באתר עליאקספרס.

מה לעשות כאשר לינק מעליאקספרס לא נפתח בטלפון?

פתרון פשוט הוא להוריד את האפליקציה של עליאקספרס וכל הלינקים ייפתחו דרכה באופן אוטומטי.

להורדה

אם בכל זאת מעדיפים לפתוח בדפדפן, כאשר נכנסים ללינק של עליאקספרס והוא לא נפתח במובייל (מתקבל דף שגיאה), יש לבצע את השלבים הבאים:

1. להקיש על שלוש הנקודות שנמצאות בצד העליון של המסך (צד שמאל או ימין, תלוי בהגדרת השפה) לפתיחת התפריט.

2. להקיש על הריבוע שנמצא ליד הכיתוב Desktop Site (או “לגרסה במחשב”) כך שיהיה מסומן בו V.

כעת ניתן לראות את התוכן.

אפשר לראות את השלבים גם בסרטון הבא:

פתרון לפתיחת לינקים באתר עליאקספרס

 

איך פותרים את הבעיה של פתיחת לינקים מהמובייל בעלי אקספרס?

הפתרון שקיים כרגע הוא הפתרון הנ”ל בלבד. הסיבה לכך שהתקלה הזו מתרחשת היא עקב ההוספה האוטומטית של הקידמות he (Hebrew) ללינק. כך בעצם נוצר באופן אוטומטי לינק שלא יכול להפתח. נראה שכרגע החברה לא פתרה את הבעיה באופן גורף ולכן יש להכנס ללינקים באופן עקיף, או כמובן באמצעות האפליקציה.

לוגו עליאקספרס הוא אתר פופולארי ואהוב על רבים להזמנת מוצרים מכל התחומים. החל ממוצרי תינוקות , מוצרי מטבח ועד למוצרי חשמל שונים. לאחרונה קיימת בעית בפתיחת לינקים מהאתר בגרסת המובייל (בטלפון הסלולארי). נציג כאן פתרון לפתיחת לינקים שלא נפתחים במובייל באתר עליאקספרס.

אין ספק שעליאקספרס הוא אחד האתרים המשתלמים והנוחים ביותר להזמנת מוצרים במחירים משתלמים. ריכזנו בשבילכם כמה המלצות למוצרים שאהבנו במיוחד.

מברשת חשמלית לכל ילד
הורות

מברשת חשמלית לכל ילד

מברשת שיניים חשמלית לילדים מברשת שיניים חשמלית מייעלת את פעולת הצחצוח ואף הופכת אותה למהנה יותר עבור הילדים. כבר כמה שנים מתקיים המיזם מברשת חשמלית לכל

להמשך קריאה »

מתנה לגיל שנתיים

מתנה לגיל שנתיים איזה כיף! הגיע הזמן לחגוג יום הולדת שנתיים. זה הרגע לבחור לקטן או הקטנה שלנו את המתנה המושלמת שתתאים בדיוק לטעמו. איך

להמשך קריאה »

גמילה מחיתולים

גמילה מחיתולים גמילה מחיתולים היא שלב חשוב אך מורכב בחיי הפעוט וההורים. כולנו רוצים לתת לילדינו את העצמאות ותחושת הבגרות שמגיעה עם הגמילה מחיתולים, ולנו

להמשך קריאה »