ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רכישת המוצרים מתבצעת דרך אתר חיצוני. המחירים, המלאי וטיב המוצר באחריות המוכר.

8 דרכים להכנסה נוספת מהבית

חייבים לזכור, אין דבר כזה כסף קל.

מה שכן קיים, הוא עבודה בשעות גמישות הנוחות לך, מהספה בבית. לאחר שראיתי אינסוף פוסטים המנסים לשכנע להצטרף לתרמיות פירדמה, הרגשתי שאני חייבת לשתף בדרכים אמיתיות לייצר הכנסה נוספת מהבית.

אז שנתחיל?

1. בקרת איכות באינטרנט

מדובר בעבודה עם השעות הגמישות ביותר שהכרתי. ניתן לעבוד כמה שעות בשבוע שרוצים (מהבית כמובן!), ובאילו שעות שרק תחברו. מהות העבודה היא בקרה על איכות של אתרים ומודעות פרסומיות, כך שהעבודה מגוונת וגם בעלת ערך מוסך, של הפיכת הרשת למקום טוב יותר.

לינק להרשמה

2. מענה על סקרים

סקרים הם אופציה מעולה לייצור הכנסה נוספת מהבית מכמה סיבות. העבודה לא מסובכת, ניתן לבצע אותה בכל שעה והעבודה אף מאד מעניינת, בהתאם לנושא הסקר.

3. כתיבת תכנים

כתיבת תכנים בתשלום היא עבודה מאד גמישה שיכולה להתבצע בכל שעה ויום בשבוע. ברשת קיימת דרישה גבוהה מאד לכתיבת תכנים ובלוגים רבים מחפשים כותבי תוכן. אפשר גם לכתוב תכנים ובתמורה לקבל פרסום לעסק או שיתוף פעולה אחר (מוצרים במתנה, שירות בחינם). 

 

אפשר לפנות אלינו לשיתוף פעולה.

4. הכנסה נוספת מהבית - כתיבת בלוג

בנוסף לכתיבת תכנים, אפשר גם לבנות בלוג בעצמנו. היתרונות – מקום ליצירתיות ופיתוח אישי ופוטנציאל רווח לא קטן. החסרונות – נדרשת השקעה כספית (לא גבוהה), השקעת שעות ארוכות, ידע טכני מסויים וסבלנות רבה – כי לוקח זמן מה עד שהרווחים מתחילים להגיע.

5. מכירות מוצרים שאין בהם שימוש

תופתעו לגלות כמה חפצים יש לנו בבית ששוכבים שם ללא שימוש וצוברים אבק. בגדי תינוקות שכבר אין בהם שימוש, צעצועים, ספרים, מוצרי חשמל שונים (זוכרים את אופה הלחם שקיבלתם לפני 5 שנים ועוד לא יצא להשתמש בו?), רהיטים ועוד.

ניתן לפרסם את המוצר בקלות רבה בפייסבוק או ביד2 ולמכור בקלות.

הכנסה נוספת מהבית

6. הכנסה נוספת מהבית - טיול עם כלבים

לאלה מאיתנו שאוהבים בעלי חיים, טיול עם כלבים הוא השלמת הכנסה מושלמת. גם פעילות גופנית, גם כיף מאד וגם הכנסה לא רעה בכלל.

7. בייביסיטר

עבודה כבייביסיטר היא רעיון מעולה גם לכל מי שטוב עם ילדים ויש לו זמן פנוי וכמובן גם להורה שנמצא עם הילדים בבית ויכול לטפל בילד נוסף. חשוב לשים לב להבדל בין האפשרות של בייביסיטר בבית שלכם, שבה צריך עוד ציוד (מיטה למשל, אוכל, צעצועים) לעומת בביתו של הילד שבו כבר יש את כל זה אך יש לקחת בחשבון את הנסיעות, זמן וכו’.

8. קאשבק

קאשבק (Cashback) הוא דרך נפלאה להרוויח (או לחסוך) כסף בלי להתאמץ. מדובר בעצם בקבלת החזר כספי מסויים על כל קנייה שמבצעים. כלומר, אם קונים בכל מקרה, למה לא לקבל חזרה חלק מהכסף?

 

ניתן להרשם כאן

מה לא לקנות לתינוק

מה לא לקנות לתינוק כמות האביזרים והעזרים שניתן לקנות כשנולד תינוק חדש היא אינסופית. פרסומות שונות לא מפסיקות לנסות לשכנע אותנו שהתינוק שלנו זקוק דווקא

להמשך קריאה »
שבוע 33 להריון
שבועות הריון

שבוע 33 להריון

שבוע 33 להריון. בשבוע הזה העובר מסוגל להבדיל בין יום ללילה, מכיוון שדפנות הרחם הופכות דקות יותר, יותר קל לו לזהות את האור שבחוץ. הלוואי שגם לאחר הלידה היה יודע התינוק לזהות את ההבדל הזה!

להמשך קריאה »