ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רכישת המוצרים מתבצעת דרך אתר חיצוני. המחירים, המלאי וטיב המוצר באחריות המוכר.

אביזרים לעגלה

קיים מגוון ענק של אביזרים לעגלה. מוצרים המשדרגים את נוחות השימוש בעגלה, כמו תיק לעגלה, את הנוחות של התינוק וכמובן מוצרי עיצוב לעגלה. ריכזנו את המוצרים האהובים עלינו.

תיק עגלה קטן

אחד הדברים החשובים בבחירת תיק לעגלת תינוק, הוא הגודל. חשוב לזכור שלא כדאי להכביד על החלק האחורה של העגלה מחשש להתהפכות של העגלה. משקל רב מידי ותיק גדול עלולים לגרום לעגלה להתהפך.

לכן, תיק קטן בסגנון הזה הוא הפתרון הטוב ביותר. הוא עדיין יכול להכיל בתוכו את האביזרים הכי חשובים (בקבוק, חטיף, טלפון, ארנק) בלי להכביד על העגלה. בנוסף, יש בתיק תא מיוחד למגבונים המאפשר שליפה מהירה ונוחה של מגבון. 

ריפוד לעגלה

עוד אביזר המשדרג את השימוש בעגלה, הוא ריפוד לטיולון. לעתים הריפוד שהעגלה מגיעה איתו לא נעים לעור העדין של התינוק. הריפוד מוסיף גם צבע ועיצוב מיוחד לעגלה.

קשת לעגלה

אחד המוצרים המוכרים בקטגורית אביזרים לעגלה, הוא קשת לעגלה. מדובר במוצר עם כמה יתרונות: הוא מפתח את המוטוריקה של התינוק, זיהוי צבעים וצורות, מעודד את התינוק להיות פעיל ובעיקר מהנה ומשעשע. הקשתות מגיעות במגוון צבעים וצורות.

מתקן לבקבוק לעגלה

עוד מוצר שימושי לעגלה הוא מתקן בקבוקים. הוא מאפשר להניח את הבקבוק של התינוק בהישג ידו ונותן לו את היכולת לשתות באופן עצמאי (בהתאם לגיל כמובן). ניתן גם להניח שם את בקבוק המים שלנו. אבל, לא מומלץ בכלל להניח במתקן משקאות חמים כמו קפה או תה מחשש שהם ישפכו חלילה על התינוק.

מאוורר לעגלה

ישראל היא מדינה חמה ברוב השנה ולכן מאוורר לעגלה הוא כמעט מוצר חובה לכל עגלה. חשוב מאד לבחור מאוור בטיחותי ולהתקין אותו רחוק מהתינוק כך שלא יוכל לגעת בו.

תיק עגלה גדול

במידה ויש לכם עגלה גדולה ויציבה, התיק הזה ישדרג כל טיול ופיקניק. מדובר בעצם בתיק שהופך ללול נייד. ניתן לעצור עם התינוק בכל נקודה והוא יכול להנות מנוחות וחופש.

מחשבון הריון

מחשבון הריון מחשבון הריון הוא כלי שימושי לחישוב תאריך ההפרייה, חישוב שליש ההריון בו אנו נמצאים וקבלת תאריך משוער ללידה. כמובן, יש לקחת נתונים אילו

להמשך קריאה »

חומרי יצירה ביתיים

חומרי יצירה ביתיים אם כבר יצא לכם לקנות חומרי יצירה רבים, חומרי יצירה ביתיים הם רעיון מעולה, לא רק בגלל החסכון בכסף, אלא גם הודות לערכים שאפשר

להמשך קריאה »

גמילה מחיתולים

גמילה מחיתולים גמילה מחיתולים היא שלב חשוב אך מורכב בחיי הפעוט וההורים. כולנו רוצים לתת לילדינו את העצמאות ותחושת הבגרות שמגיעה עם הגמילה מחיתולים, ולנו

להמשך קריאה »