ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

מצלמה לילדים: מצלמת פולארויד מומלצת

אחת המתנות המעניינות לילדים (אבל לא רק) היא מצלמת פולארויד. כן כן, המצלמות של פעם חזרו. מי לא התגעגע להרגשה של לצלם תמונה ולראות אותה מודפסת מול העיניים שלנו? מצלמת הפולארויד חזרה במגוון צבעים שונים, עם אביזרים חדשים ומעניינים ואיכות גבוהה מהרגיל.

המצלמה

מצלמת הפולארויד הייתה מוצר אהוב על רבים בשנות ה-90. מדובר במצלמה שמדפיסה את התמונה ברגע הצילום ותוך מספר דקות מתקבלת תמונה. כלומר, מדובר במדפסת תמונות קטנה ונייידת. בשנים האחרונות היא חזרה שוב בגרסא משופרת ובתקציב שמתאים לכל אחד. היא מגיעה במגוון גדלים וצבעים ואהובה על הורים וילדים כאחד. התפעול שלה נוח וקל להבנה ומתאים לכל הגילאים. את המצלמה אפשר להשיג כאן.

דפים למצלמת פולארויד

אחד האביזרים החשובים שחובה לרכוש יחד עם המצלמה, הוא דפים עליהם התמונות יודפסו (הידועים גם כ"פילם" למצלמה). אפשר לראות כאן דוגמא לדפים קלאסיים וגם דפים צבעוניים בעיצוב של דמויות דיסני.

אלבומים

אחרי שצילמנו תמונות רבות, חייבים מקום לארגן הכל וכך לשמור על שלמות התמונות ולא לאבד אותן ברחבי הבית. קיימים אלבומים במגוון צבעים ועיצובים, הכל בהתאם להעדפה או לסוג התמונות. אלבום מלא בתמונות פולארויד שצולמו במהלך הזמן, יכול להיות גם רעיון מעולה למתנה לבן או בת הזוג, להורים, לילדים או לחבר או חברה טובה. אפשר לראות כאן דוגמא לכמה אלבומים.

תיק למצלמה

אם נרצה לשמור על המצלמה מנפילות או לכלוך וכך לשמר אותה לזמן ארוך, כדאי לרכוש גם תיק למצלמת פולארויד.

סלפי

אביזר פשוט אך חכם למצלמת פולארויד הוא בעצם מראה קטנה המתלבשת על העדשה ומאפשרת לצלם סלפי באמצעות המצלמה.

מדבקות

עוד שדרוג לחווית השימוש במצלמת הפולארויד הוא מדבקות לתמונות פולארויד. מדובר במדבקות שונות המתאימות לקישוט התמונות לפי נושאים שונים.

פילטרים צבעוניים

רעיון נוסף לשדרוג התמונות הוא פילטרים צבעוניים למצלמת פולארויד. מדובר בעצם בפילטר עגול המתלבש על העדשה ונותן לתמונה גוון בהתאם לפילטר שבחרנו.

עוד רעיונות למתנה לילדים אפשר למצוא כאן.