ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

רשימת ציוד לתינוק

הלידה הולכת ומתקרבת וכמות המידע ברשת רק מוסיפה לבלבול. עוד עצה, עוד רעיון, עוד מוצר שכדאי לרכוש. לכן, החלטנו לרכז בשבילכן רשימת ציוד לתינוק עם הפריטים שבאמת צריך ולינקים לרכישה של מוצרים מומלצים.

הנקה והאכלה

לא ניתן לדעת לפני הלידה אם נבחר להניק, לשאוב, לתת תמ"ל או לשלב ביניהם, לכן, כדאי לקנות כמה שפחות ולבצע את הרכישות בהתאם למצב ולבחירה. למשל, לא לקנות משאבת הנקה לפני הלידה אם לא יודעים בוודאות שזה הבחירה. עוד דבר שכדאי לזכור, הרבה מוצרים לניסיון מגיעים בתוך ערכות לידה ואז ניתן להתנסות בהן טרם הקנייה.

ביגוד - רשימת ציוד לתינוק

מדובר בסעיף חשוב מאד. הרבה הורים קונים כמות גדולה מידי של בגדי תינוקות ובמיוחד בגדים רבים מאד במידה ההתחלתית. בפועל, תינוקות גדלים מהר מאד ולא מספיקים ללבוש את כל מה שנקנה. לכן, כדאי לקנות כמות קטנה יחסית של בגדים במידה 0-3 ולקנות יותר בגדים להמשך. בנוסף, כדאי לזכור שנקבל לא מעט בגדים במתנה מחברים ומשפחה וכדאי לבקש גם מהם בגדים במידה גדולה יותר או אפילו לא להתייבש ולהחליף בחנות לבגדים שמתאימים לעתיד.

כמו כן, כדאי לקחת בחשבון את עונת השנה לה תתאים כל מידה ומידה (אין טעם לקנות הרבה חולצות קצרות לחורף למשל)

רשימת ציוד לתינוק: החתלה

אמבטיה, בריאות וטיפוח

רשימות ציוד לתינוק: מצעים

רשימת ציוד לתינוק: צעצועים וספרים

מדובר בעוד פריטים שתקבלו לא מעט מהם במתנה.

רשימת ציוד לתינוק: ריהוט ועוד

זה הסעיף שכדאי לעשות עליו סקר שוק רציני.

מוצרים לאמא לאחר הלידה

התינוק הוא לא היחיד שזקוק למוצרים לאחר הלידה. מדובר בסעיף חשוב מאד בתוך כל רשימת ציוד לתינוק.

שכחנו משהו ברשימה? נשמח אם תעדכנו אותנו

מחפשים גם דרכים לחסוך כסף כהורים?

מתנה לגיל שנה

מתנה לגיל שנה מזל טוב! הגיע הזמן לחגוג יום הולדת שנה. זה הרגע לבחור לקטן או הקטנה שלנו את המתנה המושלמת שתתאים בדיוק לטעמו. איך

להמשך קריאה »

גמילה מחיתולים

גמילה מחיתולים גמילה מחיתולים היא שלב חשוב אך מורכב בחיי הפעוט וההורים. כולנו רוצים לתת לילדינו את העצמאות ותחושת הבגרות שמגיעה עם הגמילה מחיתולים, ולנו

להמשך קריאה »