ליסטי – צעצועים, מתנות, טיפים

שמות לתינוקות בנים 2021 - שמות לבנים

הגיע הזמן לבחור שם לתינוק שנפגוש ממש בקרוב. יש כל כך הרבה אופציות, כל כך הרבה התלבטויות. ריכזנו לכם כמה שמות שאהובים עלינו במיוחד ממבחר גדול של שמות לועזיים לבנים.

ים / יָם / Yam

מדובר בשם הקשור לטבע ומשדר קונוטציה של חופש, שמחה ומרחבים. הפירוש המילולי של השם הוא מקווה גדול מאוד של מים מלוחים.

ריי / Ray

מדובר בשם מקורי עם משמעות הנפלאה. פירוש השם ריי הוא קרן שמש, או קרן אור. מדובר בשם המשדר שמחה ואופטימיות ומעלה חיוך לכל מי שפוגש את האדם הנושא אותו.

עילאי / Ilay

השם עילאי הוא שם נפוץ לאחרונה. פירושו הוא "אור" בשפה היוונית. בשפה העברית, או יותר נכון, במקור בשפה הארמית – פירוש השם הוא "עליון" או "גבוה". לשם הזה קיימות אופציות רבות לכתיבתו. למשל: עילי, עילאיי ועוד.

קאי / Kai

פירוש השם קאי בשפות שונות הוא חוזק, שמירה, אש, ניצחון. כלומר, מאחורי השם עומדת משמעות חזקה ומעניינת מאד. מדובר בשם נפוץ במדינות רבות אך בישראל, אז אם אתם מחפשים שם מיוחד מדובר בבחירה מעולה לשם.

ליאם / Liam

כשמחפשים שמות לבנים, השם ליאם עולה פעמים רבות. מדובר בשם פופלארי מאד בארה"ב, בריטניה ולאחרונה גם בישראל. מקור השם בלועזית הוא באופן מפתיע קיצור השם "וויליאם" המגיע במקור מהשפה האירית. משמעות השם היא "לוחם" או "מגן".

צ'רלי / Charlie

מקור השם צ'רלי הוא לועזי. השם צ'רלי הוא קיצר לשם צ'ארלס. משמעות השם היא אדם חופשי (בגרמנית עתיקה).

לוקאס / Lucas

מדובר בשם מקורי ביותר ולא נפוץ במיוחד בישראל. משמעות השם היא "אור", "מאיר", "מביא אור". מדובר בשם המתאים למי מחפש שם בינלאומי ומיוחד.

אז אחרי שבחרנו שם, עכשיו כדאי לבחור מתנה לתינוק החדש. כמה רעיונות כאן.

עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים עברו כמה שנים מאז שעיצבנו חדר לתינוק, והגיע הזמן לעצב את החדר מחדש לילד שגדל. עיצוב חדרי ילדים שונה מעיצוב חדר תינוקות בכמה

להמשך קריאה »

מה לא לקנות לתינוק

מה לא לקנות לתינוק כמות האביזרים והעזרים שניתן לקנות כשנולד תינוק חדש היא אינסופית. פרסומות שונות לא מפסיקות לנסות לשכנע אותנו שהתינוק שלנו זקוק דווקא

להמשך קריאה »